2 osoby

JEEP 1590$      od os. 

VAN 1420$      od os.

 

4 osoby

JEEP 1240$       od os.   

VAN 1155$       od os.

 

6 osób

JEEP 1125$       od os.   

VAN 1065$       od os.

 

6 DNI SAFARI  MASAI MARA / AMBOSELI / TSAVO WEST / TSAVO EAST 

   odbiór z Nairobi i powrót do DIANI/MOMBASY

 

Plan wycieczki 

 

Dzień 1

Odbieramy państwa z lotniska lub hotelu około godziny 5 rano .Wyjeżdzając ze stolicy Kenii z Nairobi , jedziemy malowniczą skarpą The Great Rift Valley Escarpment . Przybywamy do Masai Mara i rozpoczyna się wspaniała przygoda i obserwacja  dzikich zwierząt .Dotrzemy na lunch po poludniu imeldujemy się w naszej loży/obozie . Po obiedzie zrelaksujecie się państwo , po odpoczynku jedziemy na nasze safari. Wrócimy na kolacje i nocleg w AA MARA.

 

Dzień 2 

Cało dniowa obserwacja w parku MASAI MARA.

Po śniadaniu wyruszymy na całodniową przejażdżkę w Masai Mara, do najpiękniejszej dzikiej przyrody Kenii....zjemy lunch piknikowy nas rzeką Mara z widokiem na hipopotamy i krokodyle. Nasze poranne i popołudniowe przejażdzki zabierają nas na poszukiwanie WIELKIEJ PIĄTKI AFRYKI i mnóstwa innych dzikiech zwierząt zamieszkujących to ogromny kenijski rezerwat .W pogodne dni Masai Mara oferuje fantastyczne , pomarańczowe zachody słońca,które warto uwiecznić w aparacie. Rozległa Masai Mara oferuje obfitość zwierząt takich jak żyrafy ,pawiany , guźce , lisy uszate , szakale szare, hieny cętkowana , topis , impala ,bawlcee ,gnu , słonie ,bawoły ,zebry  , hipopotamy i wiele gatunków ptaków.Często można zobaczyć lwy wygrewające się po obfitym posiłku lub badające dzikie równiny w poszukiwaniu zwierzyny.Powrót na lunch i nocleg.

 

Dzień 3

Narodowy park AMBOSELI.

Wstanieice wcześnie rano,aby zjeść przyszne  śniadanie w swoim domku/obozie .Wyjedziemy na drogę do Narodowego Parku Amboseli .Park jest schronieniem dla ponad 420 gatunków ptaków i ma ogromną poulację słoni i innych dużych zwierząt, które przyciągają do tego obszaru podziemne źródła zasilane z topniejących śniegów Kilimandżaro.Zjemy lunch i cieszymy się późntym popołudniem w naszym obozie.

 

Dzień 4

Całodniowa obserwacja w Rezerwacie AMBOSELI .

Wstaniemy wcześnie by podziwiać widoki Kilimandżaro, zanim nad szczytem nagromadzą się chmury, a po śniadaniu wyruszymy na kolejną przejażdżkę . Planujemy udać się do wioski masajów.Wojownicy Masajów są znani jako dumne plemię nomadów , których legendarna walaczność i samodzielna odwaga w wace z dzikimi zwierzętami są znane na całym świecie . Wizyta ujawnia śpiew i taniec ,które są częścią ich codziennego życia i świętych rytułałów. Rzut oka na ichdomy i strukturę społeczną jest wzruszającym doświadczeniem. Plan posiłków śniadanie, obiad i kolacja.Zakwaterowanie w AA Amboseli.

 

Dzień 5

Park Narodowy TSAVO WEST 

Po śniadaniu wyruszamy przez strumień lawy Sheitani do Parku Narodowego Tsavo East ,abyy dotrzeć na czas na lunch do naszego obozu.Park ten ma słonie, krokodyle, koczkodany, antylopy, pawiany, żyrafy , lwy itd. Jest cudem pod względem geofizycznego charakteru i różnorodności roślin. Tutaj znajdą państwo źródła Mzima Springs, źródło wody Mombasy. Te źródła są codzienie uzupełniane setkami milionów litrów krystallicznie czystej wody  przez podziemne strumienie emanujące ze wzgórz Chylulu. Będziecie mogli zobaczyć zwierzęta przychodzące pić wodę ,szczególnie w porze suchej. 3 posiłki i nocleg w hotelu Sentrim lub Voi Safari Lodge. 

 

Dzień 6 

Park Narodowy TSAVO EAST i powrót do Diani/Mombasy

Wczesne śniadaniie ,zanim wyruszymy w kolejną podróż . Po śniadaniu zwiedzanie parku TSAVO EAST i poszukiwanie zwierzyny oraz odwieziemy państwa do hoteli w Diani lub Mombasie.

Polski english

FIND US ON FACEBOOK

Kenia Safari Sylwia&Martin

Jesteśmy do waszej dyspozycji przez cały czas
Jeżeli masz swój plan na wycieczkę zrealizujemy go dla Ciebie

 

Dodatkowe informacje: 
Wiza jest wymagana. 
Formalności należy dopełnić przed podróżą wyłącznie drogą elektroniczną https://www.evisa-kenya.com


Pomagamy w dokumentach jeżeli ktoś ma problem z wizą.
Dokumentem podróży jest paszport , ważny minimum 6 miesięcy przed podróżą. 


Polecamy najlepszy środek na komary i inne owady MUGGA zakupić można również przez internet. Naprawdę działa !
 

Ważne:

Wycieczka obejmuje opiekę przewodnika kenijczyka , który mówi w języku polskim , angielskim i czeskim.
Jest doświadczonym przewodnikiem. Posiadamy samochód z otwieranym dachem i doświadczonego kierowcę .
Wioska Masajów GRATIS !
Internet na safari w hotelu GRATIS!
W samochodzie na safari butelkowa woda , nocleg , wstęp do parku, nocleg i wyżywienie ( tylko  woda , napoje , alkohol opłacacie sami w hotelu).
Cena wycieczki może ulec zmianie około 20-30$ ze względu na zmiany cen wstępu do parków , ale o tym będziemy informować.
 

Tu można popatrzeć na hotele, które państwu oferujemy

 

 


 


Zarezerwuj wakacje marzeń
Polub nasze strony i będziesz na bierząco z nami cały czas

 

facebook  instagram

 

Kenia Safari Sylwia&Martin „ nie jest bezpośrednim organizatorem wycieczek, współpracujemy z lokalnymi przewodnika mi.

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Kenia Safari Sylwia&Martin
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.